Pewien sen nie daje mi spokoju. Otóż pewnej nocy podczas snu tłumaczyłem wszystkim, że nie istniejecie naprawdę, nie ma was bla bla bla. Te postaci (część moich znajomych) jak to w życiu bywa odpowiadali coś w stylu "co ty pierdolisz magister??? O co ci chodzi dziwaku bla bla bla". Wszystko byłoby w porządku gdybym po przebudzeniu nie miał takiego samego uczucia dotyczące tej rzeczywistości. . . #sen #sny i trochę #gownowpis