#perfumy
Co myšlicie o tym, żeby kupić w notino 20 sztuk jakichś perfum, rozpakować zwrocić, ustawić powiadomienie na przewidywaną cenę na rozpakowane i zgarnąć taniej?
żartuję XD
#perfumy
Co myšlicie o tym, żeby kupić w notino 20 sztuk jakichś perfum, rozpakować zwrocić, ustawić powiadomienie na przewidywaną cenę na rozpakowane i zgarnąć taniej?
żartuję XD
Zaloguj się aby komentować