Pany potrzebna sprawdzona lampka na biurko.


Tak by dawała mocne światło - najlepiej z regulacją w zależności od potrzeby


zasilana z 240V


Najlepiej led ale nie koniecznie


Elastyczny pałąk


Cena powiedzmy do 100 zł ale jak będzie coś wartego to mogę dać więcej.


Przeglądam aledrogo ale ofert bez liku ale nie chce kupić jakiegoś gówna.


Czekam na Wasze propozycje


#zakupy

Komentarze (8)

@SuperSzturmowiec podpinam się. Wszystkie lampki albo drogie jak jasny c⁎⁎j, albo jakieś 30cm knypy, które oświetlają obszar 20/20.


Chyba że sobie podniesiesz klosz, to wtedy oświetlają więcej. W tym twój ryj. I widzisz jeszcze mniej.

@slec21 @KUROT @riggen super światło daje może być takie ciepłe ze strona w książce żółta zimne i jeszcze jakieś. Głowica obracana w każdym kierunku także można sobie ustawić by nie oślepiało. Podstawka trochę dużo no ale coś kosztem czegoś dzięki temu jest bardzo stabilna. Zdjęcia nie oddają tego barwy światła

W tej cenie super.

Po Więcius pudełka wystarczy zamontować na podstawce w piąć Kabel - mógł być dłuższy ale spokojnie wystarcza go jak mam listwę zasilająca na dolnej Pułce i od razu gotowa do działania.

d8fbff9a-e3e2-4a22-b10a-ae62a7ae3ac8
e0299095-f43e-4fbc-9345-a1018e53591c
4855ea5e-c86d-4014-af0c-1c0a2f11df8f

Zaloguj się aby komentować