szukajek2023-09-09T23:03:02+02:003pacic zeby pogadac z dupami ktorym tez trzeba placic :x no wygrales zycie ziom:P
suseu2023-09-09T23:07:49+02:003@Acrivec Mnie dziś jakaś laska polubiła na #badoo a że nie mam premium to nic nie mogę, ani jej profilu zobaczyć ani nie mogę polubić xD pay to win kurła mać
Macer2023-09-10T00:04:26+02:001@suseu jak bardzo podlym bydlęciem trzeba byc zeby zarabiac w ten sposob
Daewoo_Esperal2023-09-09T23:44:14+02:008@Acrivec to pewnie mama Ci wysłała żeby Ci smutno nie było :)