Nosz kurw@ dosłownie tydzień temu pisałem, że mam od 8 lat lapka i pewnie posłuży drugie tyle, a dzisiaj mi się noga w kabel zaplątała., lapek spadł i urwał się zawias, nosz ja pierdol3
#komputery #pcmasterrace
Nosz kurw@ dosłownie tydzień temu pisałem, że mam od 8 lat lapka i pewnie posłuży drugie tyle, a dzisiaj mi się noga w kabel zaplątała., lapek spadł i urwał się zawias, nosz ja pierdol3
#komputery #pcmasterrace
Zaloguj się aby komentować