ErwinoRommelo★2024-09-14T23:39:07+02:002@Gepard_z_Libii spoko dużo gram i grałem w diablo 2, tego skurwiela to mam na farming mode
Gepard_z_Libii2024-09-14T23:42:42+02:001@ErwinoRommelo w diablo ubiłem tego czerwonego kutasa i w doomie sporo diabłów natłukłem, ale lepiej żeby nie dziabnął
ErwinoRommelo★2024-09-14T23:44:00+02:002@Gepard_z_Libii to myśmy prawie świeci, powinien nam kościół jakieś benefity przyznać, powiem ci w sekrecie ze zawsz chciałem puknąć zakonnice
ErwinoRommelo★2024-09-14T23:57:00+02:002@Gepard_z_Libii bo dawno oglądnąłem ten odcinek californication i jakoś tak zostało… https://m.youtube.com/watch?v=E7XzcGnUCI0
ErwinoRommelo★2024-09-15T00:02:09+02:002@Gepard_z_Libii noo, dużo fajnych piosenek, sporo ładnych kobiet, kiedys to robili seriale