No to zaczynam 3 dniówke nad wodą, ciekawe czy będzie warto, noce ciepłe po 20°C zapowiadają więc nawet nie brałem namiotu, mam hamak i rozkladany lezak, tarpa, chłodziarkę i gazówkę, powinno wystarczyć.
Woda jest wpizdu ciepła, już pływałem, do niedzieli będzie kompot i ryby z brzegu będzie można zbierać.
#winiuchowedkuje #piwo #wedkarstwo

