Hejto.pl
No to jedziemy z tym, w kinie z tego co pamietam to zrobil robote i sie podobalo ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ). #filmy #nocnazmiana - ErwinoRommelo - Hejto.pl