@Slavcel moderacja z dodatkowym chromosomem dała mi kiedyś tam bana na 2 miesiące, więc się wkurzyłem i kazałem im usunąć konta, a gdy chciałem wrócić to mnie blokowali za multi - banda zjebów. Od tamtej pory pisałem tylko na anonimowych, ale anonimowe nie zawsze przechodzą...
@JSON no teraz nawet anonimowych już nie będzie, chyba że dostanie ktoś dostęp do API i przejmie projekt, bo jak na razie to wszystkie kontrakty wyjebane bez żadnego poinformowania wcześniej xD