No i ja też już nerwowo nie wytrzymałem. Fajnie by tylko było, jakby kazdy założył konto na ten sam nick co na wykopie, zeby wiedzieć odrazu kogo poblokowac...
No i ja też już nerwowo nie wytrzymałem. Fajnie by tylko było, jakby kazdy założył konto na ten sam nick co na wykopie, zeby wiedzieć odrazu kogo poblokowac...
Zaloguj się aby komentować