No cóż. Witam społeczność. Tak. Też migrant z wykopu tam jako @KLM13. Tutaj wreszczie mogę posługiwać się swoją codzienną ksywą
No cóż. Witam społeczność. Tak. Też migrant z wykopu tam jako @KLM13. Tutaj wreszczie mogę posługiwać się swoją codzienną ksywą
@Klamra tylko na siedem dni, jak na mój staż to nic ale wykopki o dziwo sie zjednoczyły. to cieszy
nareszcie iskra zmian rozbłysła w sercach wszystkich
myślałem że za drugi filmik za przerobionego hitlera ale z nim przed banem to sie cuda działy:
-najpierw dodałem ja
-po 15 min. potem drugi wykopek
obaj mieliśmy po 25 wykopów
mój wykop nie był nawet w wykopalisku, jego wszedł
i wtedy wleciał mi ban
Zaloguj się aby komentować