Nigdy nie mogłam zrozumieć czemu w filmach jak i w rzeczywistości wzywa się klechę egzorcystę do osób tzw opętanych, przecież to bez sensu xD czyli co zło walczy ze złem?
Nigdy nie mogłam zrozumieć czemu w filmach jak i w rzeczywistości wzywa się klechę egzorcystę do osób tzw opętanych, przecież to bez sensu xD czyli co zło walczy ze złem?
Zaloguj się aby komentować