
Argentyńczyk zmagał sie z chorbą nowotworową i zmarł w wieku 65 lat. W jego bogatym dorobku trenerskim znalazł się m.in. wywalczony w 2009 z reprezentacją Polski złoty medal Mistrzostw Europy. Był to pierwszy w historii triumf biało-czerwonych podczas czempionatu Starego Kontynentu.
#nekrolog #siatkowka #reprezentacja