Nie pamiętam czy było, ale fajnie jest być takim Panem Niemcem i nagrywać filmy rowerowe. 500 km na singlepspeedzie xD
Nie pamiętam czy było, ale fajnie jest być takim Panem Niemcem i nagrywać filmy rowerowe. 500 km na singlepspeedzie xD
Zaloguj się aby komentować