Nie lubię jak mi się chce spać wieczorem bp chcialbym se k⁎⁎wa normalnie jak człowiek posiedzieć do 2 a tu p⁎⁎da już o 8padam z nóg
Hukowe to wszystko takie jakieś meh
#gownowpis
Nie lubię jak mi się chce spać wieczorem bp chcialbym se k⁎⁎wa normalnie jak człowiek posiedzieć do 2 a tu p⁎⁎da już o 8padam z nóg
Hukowe to wszystko takie jakieś meh
#gownowpis
Zaloguj się aby komentować