nie kupujcie kz vibe x marketingowcy wciskają kit. to nie ma basu. poza tym dźwięk nieczysty, masa zniekształceń. dużo lepiej grają hd560s a to nauszne, spodziewałem się po iemach lepszej jakości dźwięku a tu klops #sluchawki
nie kupujcie kz vibe x marketingowcy wciskają kit. to nie ma basu. poza tym dźwięk nieczysty, masa zniekształceń. dużo lepiej grają hd560s a to nauszne, spodziewałem się po iemach lepszej jakości dźwięku a tu klops #sluchawki
Zaloguj się aby komentować