zosiasamosia1Osobistośćw Hydepark2024-12-06T21:13:07+01:002Nawet całkiem fajen ten nowy #wiedzmin Czy to pora pobrać znów Wiedzmina 1 i ograć trylogie? XD #przegryw23Udostępnij
zosiasamosia12024-12-06T21:55:02+01:001@PanNiepoprawny no troche tak. Ale mozna by lepiej ten czas wykorzystać XD Przeczytałem całą sage juz 5 raz i 4 razy ograłem wszystkie gry.
PanNiepoprawny★2024-12-06T22:08:51+01:000@zosiasamosia1 np jak? ja sagę przeczytałem już z 7 razy na przestrzeni lat. Gry zaliczyłem też coś koło 4-5 razy, ale rachunek może być nieprecyzyjny