Narzekałem pani alergolog że teraz w szczycie sezonu rupatadyna średnio daje radę i muszę się wspomagać ebastyną.
A ja sobie do kasetki z lekami nie wrzuciłem tabletek rupatadyny. Po prostu jej nie brałem. xD
A kasetkę robię na miesiąc. W poprzednim sobie nie przypominam tego koloru też. xD
#alergia