@yeebhany czyli po prostu za ten dzien Ci nie placa? tez spoko. Chyba ze wbijasz wtedy zdalnie, ale to nie bylby dzien wolny. Ewentualnie masz wlasna dzialalnosc i wywalone w klientow. Jeszcze jest taka mozliwosc, ze masz bardzo dobre relacje z szefem/przelozonym. Albo po prostu piszesz bajki wyssane z palca