Na Wypoku nazywaliśmy się mireczki i mirabelki. A najczęściej "wykopki". A jak tutaj? #pytanie #gownowpis #kiciochpyta
Na Wypoku nazywaliśmy się mireczki i mirabelki. A najczęściej "wykopki". A jak tutaj? #pytanie #gownowpis #kiciochpyta
Zaloguj się aby komentować