Mysle zeby zapisac vredusia na lekcje malarstwa zeby sie rozwijal i czyms zajol bo troche smutno w czolgu bez pasi.
#wieczornemanewry #gownowpis #heheszki

Mysle zeby zapisac vredusia na lekcje malarstwa zeby sie rozwijal i czyms zajol bo troche smutno w czolgu bez pasi.
#wieczornemanewry #gownowpis #heheszki

Zaloguj się aby komentować