#nostalgia #muzyka #rock #lata80 #lata90 i dalej

#takasemojamuzyka


Lubię Kult od pierwszej kasety. Ale do tej piosenki mam osobisty sentyment. Dla mnie to arcydzieło. Wszystko rozkłada mnie tu na łopatki. Od muzyki, po tekst. Coś pięknego. Ta piosenka nigdy mi się nie znudzi. Szkoda, że wspomnienia z nią nie są lepsze.


11/10


Kult "6 lat później"


https://www.youtube.com/watch?v=YA-ZhiFqgVg

Komentarze (7)

Djnx

@deafone Kult jest jak wino. Im starszy tym lepszy Mega robotę zrobili. I też Kazik jako Kazik wiadomo.

deafone

@Djnx Kult to w sumie słucham chyba od początku , bo jak mój wujek wrócił z wojska to ciągle słuchał krew boga i arahję. #lata80

Djnx

@deafone Krew Boga.. Cała ta kaseta to coś pięknego. Piosenka O Ani. Przez Ciebie właśnie znów będę słuchał

peposlav

Słuchałem kultu do płyty ostateczny krach, nagle po tej płycie mi przeszło i zmieniam stację jak słyszę Staszewskiego. Pamiętam jednak jak słuchałem tej kasety jakieś 25 lat temu. Rozumem sentyment

Djnx

@peposlav masz rację. Też właśnie się zatrzymałem na Ostaczenym Krachu. Dlatego Kult jak wino. A potem Kazik zacząl robić różne projekty. Parę piosenek było spoko.

jiim

Ja ten uwielbiam, zwłaszcza tę waltornię na początku.


https://m.youtube.com/watch?v=DH_iCLyn4G4

Zaloguj się aby komentować