Frasier_CraneZawodowiecw Jedzenie2023-01-29T14:52:15+01:001Możecie mi proszę polecić jakiś solidny #ramen we #wroclaw? Najlepiej w okolicy Rynku albo Renomy.17Udostępnij
CzopWsza2023-01-29T15:04:04+01:004P @Frasier_Crane Polecam solidny ramen we Wrocławiu. Najlepiej w okolicy Rynku albo Renomy!
o_kruszki2023-01-31T14:45:08+01:002@Frasier_Crane Jak na ramen to tylko Okami mają lokal przy Ruskiej
kiri2023-01-31T19:36:37+01:002@Frasier_Crane panda Ramen jest okropne, to mogło co najwyżej stać obok ramenu, ale ramenem tego nie nazwę. Okami podobno spoko, tylko uprzedzam - we Wrocławiu nie ma naprawdę dobrego ramenu.
Frasier_Crane2023-01-31T19:38:04+01:004@o_kruszki @kiri Stanęło na Okami, i było świetne, nie żałuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)