Może by tak wypowiedzieć wojnę wykopowi? Ci co zostali zbanowani za różne pierdoly w tym legendarne "multi konto". Możemy uprzykrzać życie wykopoiczom np zgłaszając ich treści itp. Widzę teraz że jeden user wrzuca cały czas filmy o wojnie na jedno konto YT i każdego dnia jego filmy wiszą na wykopie a on pewnie zarabia na reklamach. Problem jest ze on te filmy kradnie prawdopodobnie z telegram a i wrzuca jako swoje.
