Mordki, co się znają na #grafika #grafikakomputerowa jest jakiś spoko darmowy program do zlepienia grafiki rastrowej i wektorowej naraz? Mam na myśli wklejanie wektorowych elementów i ich edycja w trakcie wklejania jako warstwę na grafikę niewektorową. Próbowałem Krita ale to jest mega toporne. #pytanie
Komentarze (3)
@Rimfire Z typowo darmowymi to tak srednio, bo mają uposledzone opcje. Ale affinity designer jest tani. Przynajmniej byl pare lat temu:P
Inkscape ? Chociaż to bardziej pod wektor. Zresztą może napisz co chcesz osiągnąć jako finalny produkt to będzie można coś więcej napisać.
@grzymislaw-mocowladny mam wektory i chcę wrzucić je powyżej warstw rastrowych i móc edytować zarówno takie i takie. Niby Krita daje radę ale ten interfejs jest nieintuicyjny i mnie za bardzo irytował.
Zaloguj się aby komentować