Miraski tomaski z #elektronika. Prosty temat. Potrzebuję lutownicę. Nie za miliony, ale też nie totalne g*wno. Obecnie mam chiński wymysł, który grzeje się tak mocno, że nie topi cyny. Do polutowania dwa razy w roku pięciu kabelków.
Miraski tomaski z #elektronika. Prosty temat. Potrzebuję lutownicę. Nie za miliony, ale też nie totalne g*wno. Obecnie mam chiński wymysł, który grzeje się tak mocno, że nie topi cyny. Do polutowania dwa razy w roku pięciu kabelków.
@gumowy_ogur niestety ale mało korzystałem z lutownic grzałkowych, a taką prawdopodobnie potrzebujesz (ablo transformatorowa). W związku z tym nie mogę ci odrazu czegoś zaproponować. Ale proponuję ci zajrzeć do dobrego sklepu gdie możesz je poszukać:
Jeszcze dodam że korzystałem z AT-SA-50 i była dobra. Jak byś zapyał o stację lutowniczą to napewno bym ci policił PENSOL-SL20 albo SL30 (ta druga ma wyświetlacz alfanumeryczny). Nie wiem czy od tej firmy (SORNY ROONG INDUSTRIAL) czy grzałkowe też są dobre.
No i chciałbym zwrócić uwagę nato że transformatorowa nadaję się tylko i wyłacznie do lutowania kabli, elektroniki nie można ją dotykać.
Udanego zakupu.
Zaloguj się aby komentować