Mimo całego hejtu jaki wylewa się aktualnie na wykop ja chciałbym wyjść naprzeciw i za coś pochwalić.
Dzięki wersji 2.0 moja wydajność w pracy skoczyła o 60%.
Mimo całego hejtu jaki wylewa się aktualnie na wykop ja chciałbym wyjść naprzeciw i za coś pochwalić.
Dzięki wersji 2.0 moja wydajność w pracy skoczyła o 60%.
Zaloguj się aby komentować