Opornik★2023-10-21T11:40:17+02:009@DzialaczWiejski Ech..... Pamiętam jak leciałem do Żabki po wodę bo dzieciakom błocka zabrakło... wydaje się jakby to było wczoraj.
DzialaczWiejski2023-10-21T12:07:42+02:002Czas leci co ? Ale na szczęście dzieciaki u mnie na starym blokowisku dalej biegają xd
SpasticInk2023-10-21T15:04:50+02:001@DzialaczWiejski krążyło takie zdjecie ostatnio, jak dzieci dostały autka elektryczne, pobawiły się kwadrans a potem poszły się bawić gruzem obok
DzialaczWiejski2023-10-21T15:24:46+02:004@SpasticInk No bo to standard. Dostaniesz najlepsza nawet zabawkę ale później znajdziesz taki kij co wyglada jak miecz i nara, przepadłeś w krzakach w bazie na tydzień xd. Wspaniałe czasy