#mecz #ekstraklasa Grają Górnik i Wisła. Akcja sunie za akcją. Grają ofensywnie jak na orliku. Szkoda że przy tym tempie sił im starczy na pierwsze 20 minut.
#mecz #ekstraklasa Grają Górnik i Wisła. Akcja sunie za akcją. Grają ofensywnie jak na orliku. Szkoda że przy tym tempie sił im starczy na pierwsze 20 minut.
Zaloguj się aby komentować