asymetryczny★Mocarzw F12023-09-24T08:41:37+02:005McLaren raczej dogoni Astona w klasyfikacji. Dwóch na jednego zawsze łatwiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) #f153Udostępnij
maximilianan★2023-09-24T08:45:24+02:001Od przyszłego sezonu Lawrence odkupi Maclarena i posadzi synka
asymetryczny2023-09-24T08:48:01+02:002@maximilianan albo RedBulla. tam jako kierowca #2 nie trzeba nic robić bo od zdobywania tytułów gościa mają.
maximilianan★2023-09-24T08:48:36+02:000@asymetryczny Lance i tak by miał czarny spoiler nad głową xd