@maximilianan ty pipo. Napisałem długi komentarz a ty k⁎⁎wa zdążyłeś już wstawić mnie na czarną i nie mogę go wysłać. Czemu skomlesz o więcej cenzury i żeby banować ludzi za poglądy? Wstydź się.
#hejto #cenzura

@maximilianan ty pipo. Napisałem długi komentarz a ty k⁎⁎wa zdążyłeś już wstawić mnie na czarną i nie mogę go wysłać. Czemu skomlesz o więcej cenzury i żeby banować ludzi za poglądy? Wstydź się.
#hejto #cenzura

Zaloguj się aby komentować