Mam wrażenie, że tvn robi większą robotę jak opozycja. Pięknie obalają wszystkie mity i legendy związane z kościołem, coś na czym opiera się pis.
Czarnek niech więcej wpycha papaja do szkół.
#bekazpisu #heheszki #polityka #2137
Mam wrażenie, że tvn robi większą robotę jak opozycja. Pięknie obalają wszystkie mity i legendy związane z kościołem, coś na czym opiera się pis.
Czarnek niech więcej wpycha papaja do szkół.
#bekazpisu #heheszki #polityka #2137
@GordonLameman nie no wiadomo ze wladza przeciez nigdy nie klamie. my polacy to wiemy najlepiej bo nas najpierw samej prawdy uczyli za zaborow, potem za okupacji i jeszcze za prl. jak mozna byc czlonkiem narodu ktory ma tyle doswiadczenia i tyle dobrej literatury i dalej jak ostatni debil łykac propagande xD
@GordonLameman kazda gazeta czy tam inne medium ma linie redakcyjną, nie ma obiektywnych. ale nie za kazdym stoją miliony dolarów i sztaby ideologow przeinaczających kazdą wiadomosc na swoją modłę.
przyklady? Dziennik Wschodni, zanim wlasciciel wyrzucil całą redakcję. NIE urbana (no, oni w koncu zaczeli spiewac razem z chórem wujów, ale byly czasy, kiedy byli niezalezni i czytalo sie tam artykuly krytykujace wszystkich jak leci). Najwyzszy czas. Pikio na poczatku dzialalnosci. poinformowani.pl i kikś.
Zaloguj się aby komentować