Mam okolo trzydziesci sampli od Prin'a, 0,1 - 0,2 ml kazdy. Starczy jeszcze na "wiele" testow, co prawda beda to testy kropelkowe, ale lepsze to niz nic. Dostalem tutaj na tagu i swoje juz przewachalem, wiec daje dalej. Kto nastepny?
#perfumy
Mam okolo trzydziesci sampli od Prin'a, 0,1 - 0,2 ml kazdy. Starczy jeszcze na "wiele" testow, co prawda beda to testy kropelkowe, ale lepsze to niz nic. Dostalem tutaj na tagu i swoje juz przewachalem, wiec daje dalej. Kto nastepny?
#perfumy
@erebeuzet-tezuebere a kiedys znajomych kilku bity robilo i nawijalo na domowkach. Teraz mam jednego co sobie nawija ale nie robi chyba sam bitow. Jeden z ziomkow mial taki zajebisty talent a sie zacpal i spierdolil na maksa, a gosc byl jak dla mnie na poziomie ostrego jesli chodzi o freestyle. Gosc mial miliony flow i mogl naeijac na free cala noc bez przerwy. Chlop prucz talentu wokalno muzycznego mial rowniez jakies kurwa moce prorocze, bo przewidzial kilka kluczowych rzeczy. Ale to juz zostawie dla siebie.
Zaloguj się aby komentować