Ludzie pytaja sie mnie mnie jak to jest być inspiratorem, nie jest lekko trzeba wstawać rano to sie nazywa właśnie odpowiedzialność
Ludzie pytaja sie mnie mnie jak to jest być inspiratorem, nie jest lekko trzeba wstawać rano to sie nazywa właśnie odpowiedzialność
Zaloguj się aby komentować