Lubiłem grać tą postacią. Nie była jakoś wykoksowana, ale mam miłe wspomnienia, mimo paru nieporozumień, związanych ze zdolnością nr 3.
#magiaimiecz #nostalgia #gryplanszowe #grybezpradu #poszukiwaczzmagiiimiecza

Lubiłem grać tą postacią. Nie była jakoś wykoksowana, ale mam miłe wspomnienia, mimo paru nieporozumień, związanych ze zdolnością nr 3.
#magiaimiecz #nostalgia #gryplanszowe #grybezpradu #poszukiwaczzmagiiimiecza

@MiernyMirek Grałem sobie z taką modyfikacją, że przy strzale z łuku liczyła się bazowa siła, bez np. przedmiotów; bo jednak strzał z łuku i dodawanie do tego pałera z miecza to było już za dużo, jak na moją wyobraźnię.
Inny problem był ze strzelaniem do nieznajomych
Zaloguj się aby komentować