#lego
No i złożona
Jest to mój pierwszy model statku (one piece czeka).
Wrażenia bardzo pozytywne.
No jest duży i solidny.
Ornikopter z parapetu poleciał na gramofon a perła na ładne wyeksponowane miejsce.
Najciekawsza rzecz z budowania dla mnie to te okna z kajuty kapitana. Ale te klocki nad nią to by mogły być też czarne a nie szare.
Jest też jedna rzecz która mi się nie podoba i być może ją wywalę. W komentarzu pokażę co. I liczę że się wypowiecie czy zostawić lub wywalić.
Ocena 10/10




