Chlebek_Pyszny★Wirtuozw Hydepark2025-08-03T23:49:00+02:0017K⁎⁎wa i znowu do tej pracy jutro, nie wytrzymie. A tak fajnie było :(((( #pracbaza #gownowpis173Udostępnij
kopytakonia★2025-08-03T23:58:49+02:001No tez mam właśnie przemyślenia, ze 12 w nocy a jutro znowu poniedziałek:(
Hilalum2025-08-04T00:06:03+02:000@Chlebek_Pyszny a najgorzej wrócić po urlopie, nawet krótkim jak moje 1,5 tygodnia.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)