PlatynowyBazant2026-06-27T16:42:10+02:001@RACO łopatę do śniegu możesz na najblizsze max 3 miesiące schować
Ravm2026-06-27T17:18:03+02:001@PlatynowyBazant wczoraj wyciągałem i przerzucałem łopatą do śniegu igły i nagromadzone liście spod obciętych gałezi iglaków.
PlatynowyBazant2026-06-27T17:20:33+02:001@Ravm taki odkurzacz ogrodowy kup, nie trzeba łopatowac, i posieka wszystko
Ravm2026-06-27T17:22:20+02:001@PlatynowyBazant mam, ale gałęzi z jałowca nie posieka. Przerzuciłem do kompostownika, niech gnije. Zastanawiam się jak bardzo by mnie znienawidzili sąsiedzi gdybym ognisko z reszty gałęzi zrobił.
PlatynowyBazant2026-06-27T17:23:52+02:001@Ravm w taki upal by zadzwonili po straż, ale jak bedzie chlodniej to chyba ok, byle somsiadka nie miała prania na sznurze
Ravm2026-06-27T17:26:02+02:001@PlatynowyBazant no właśnie pranie, dzieciakom sąsiadów basen mogłby się popiołem zasypać, okna ludzie mają pootwierane. Itd.
PlatynowyBazant2026-06-27T17:27:21+02:000@Ravm ja mam do sąsiadów min. 50m muszę uważać na swoje pranie tylko, a okna zamknięte bo klimatyzacja
Ravm2026-06-27T17:28:40+02:001@PlatynowyBazant u mnie nikt by nie dzwonił, górale. Szybciej by mi powietrze z kół zaczęło schodzić czy cuś