Kurde, już się przyzwyczajam do Hejto, funkcjonalność jest 100x lepsza niż wykopu. Tylko taka mała ilość wpisów
Kurde, już się przyzwyczajam do Hejto, funkcjonalność jest 100x lepsza niż wykopu. Tylko taka mała ilość wpisów
Zaloguj się aby komentować