Dziadek_z_Wermachtu_DTGwiazdorw Wojna wna Ukrainie2023-06-23T23:41:48+02:000Zdjęcie od kolegi z Moskwy, zapewnia mnie, że jest gorąco! #wojna #rosja #ukraina03Udostępnij
jonas2023-06-23T23:52:34+02:003@Dziadek_z_Wermachtu_DT Pamiętam te ponure czasy. Ciężko było zaklepać koparkę na plac budowy, bo wszystkie były zajęte odgarnianiem stert trupów z ulic.
Mentalista2023-06-24T09:06:24+02:000@Dziadek_z_Wermachtu_DT te no przestan sie chowac za kolegami i sie pochwal ze sam zrobiles, dostaniesz „pioruna” jak w koncu prawde napiszesz