Kupiłem pizdryka na allegro na wyjazd. To ręczny wentylator, bo w weekend będzie upał. Myślałem, że ta mgiełka to taka trochę ściema będzie ale jest spoko. Nawilżenie wytważają ultradźwięki. Na chwilę obecną to z plusów:
-
Spoko mgiełka (ciekawe jak to się sprawdzi w warunkach bojowych)
-
Pięć wystarczających prędkości jak na taki rozmiar
-
Ładowanie USB c oczywiście
Minusy:
-
Trochę głośny
-
Mały zbiornik (35ml)
-
Korek do zbiornika, który może się zgubić
-
średni poziom wykonanie
-
I może cena - 66 zł - jak na pizdryka to trochę dużo, są inne tańsze ale nie wiem czy w sumie nie gorsze, bo mgiełkę mają w innym miejscu, są i droższe ale tych to tym bardziej ja bym nie kupił
Minusów więcej niż plusów, hmmm...
Większa recenzja będzie po weekendzie.
#zakupy #wentylator #lato

