Kto wysadził Nord Stream 2 ???
#wojna #ukraina #rosja
Kto wysadził Nord Stream 2 ???
#wojna #ukraina #rosja
@theorz Szwedzcy dziennikarze też na pewno chcą by ich kraj był w NATO. Wyobrażasz sobie, że będą uderzać w USA w tej sytuacji?
Moim zdaniem wybuch był po to, żeby Niemcy sobie po cichutku nie ciągnęli tego gazu od ruskich. Tylko że ktoś spieprzył robotę bo tylko 3 z 4 nitek NS są zniszczone. Niemcy mogą mówić, że przez tą ostatnią nitkę nic nie idzie, ale kto ich tam wie. Może idzie i dlatego nie chcą tych czołgów na Ukrainie.
Zaloguj się aby komentować