Kto nie podumal kupujac bilet ze przedzialy w combo sa trzy. Dwa dla rodzin z dziecmi i jeden konduktorski. No ja. Kto wzial miejsce pod oknem w przedziale dla rodzin z dziecmi? No ja. Ale tu fajnie XD. #cybulionjestinny




Kto nie podumal kupujac bilet ze przedzialy w combo sa trzy. Dwa dla rodzin z dziecmi i jeden konduktorski. No ja. Kto wzial miejsce pod oknem w przedziale dla rodzin z dziecmi? No ja. Ale tu fajnie XD. #cybulionjestinny




Zaloguj się aby komentować