Królestwo Arabii Saudyjskiej ogłasza, że oficjalnie jest otwarte na rozliczanie handlu ropą naftową i gazem ziemnym w walutach innych niż dolar amerykański - potwierdza Bloomberg.
Królestwo Arabii Saudyjskiej ogłasza, że oficjalnie jest otwarte na rozliczanie handlu ropą naftową i gazem ziemnym w walutach innych niż dolar amerykański - potwierdza Bloomberg.
@Miszcz_Joda Amerykanie z pewnością będą "zachwyceni." O ile dobrze pamiętam, Kaddafi również kombinował z odejściem od petrodolara i wprowadzeniem libijskiej waluty opartej na parytecie złota. Jak to się skończyło, wszyscy wiedzą. Wróżę mocne zawirowania w tamtym regionie, widmo kolejnej wojny staje się realne.
Zaloguj się aby komentować