Konfederacja prawdopodobnie pójdzie do samorządowych z Bezpartyjnymi samorządowcami, na dniach ma być decyzja
#polityka #konfederacja
Konfederacja prawdopodobnie pójdzie do samorządowych z Bezpartyjnymi samorządowcami, na dniach ma być decyzja
#polityka #konfederacja
to skomplikowane, podobno BS się ogólnie pokłócili po porażce w wyborach
@smierdakow A co to ma do rzeczy? Czy to, że się pokłócili oznacza, że nie byli to ludzie ze środowiska PIS oraz, że nie byli finansowani z kasy PiS?
Ostatnio jest trend, że kandydaci PiS do wyborów samorządowych startują z różnych egzotycznych komitetów, aby tylko nie jako PiS. Przez ostatnie lata byli zadeklarowanymi pisowcami, a teraz "już nie".
Oczywiście w promowanie tych kandydatów zaangażowana jest cała machina PiS. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaloguj się aby komentować