Koledzy skłamałem przepraszam
Jeszcze mała rada bo mogłem jeszcze edytować wpis, możecie zrobić zakup w dwójkę i rozbić koszty dostawy taki tip wiem że niektórzy koledzy tak robią zawsze to parę groszy oszczędności
#perfumy

Koledzy skłamałem przepraszam
Jeszcze mała rada bo mogłem jeszcze edytować wpis, możecie zrobić zakup w dwójkę i rozbić koszty dostawy taki tip wiem że niektórzy koledzy tak robią zawsze to parę groszy oszczędności
#perfumy

@TerazMnieWidac Ogólnie w większości (wszystkie?) sklepy powinny już w koszyku przeliczać vat na ten kupującego (domyślam się, że ten na stronie jest ich tj. 5%). Jednak są głosy, że mimo wszystko paczka może trafić na "cło" (jest znikome) i tam właśnie dodają pełny VAT (+ koszt obsługi celnej) co dla mnie jest lekko niezrozumiałe i wygląda tak jakby został on pobrany "dwukrotnie", ale niestety osobiście nie przechodziłem (jeszcze) tej procedury i nie wiem czy tak jest na 100%
@TerazMnieWidac ja osobiście raz zapłaciłem od Taifów więc nie chce się zagłębiać w co i za ile, wolę nie spierać się z urzędem celnym, ale miałem poprostu pecha bo kolejne zakupy płaciłem oplate za przygotowanie do obsługi celnej, ale jak pisałem wyżej, wszystko zależy od celnika i gdzie jest odprawa, ostatnio z kolegą @Qtafonix mieliśmy dostawę Aramexem i jak narazie nic nie zapłaciliśmy, ale chyba lepiej zakładać ze cło może wpaść
@prodigium T12 i T04 masz na https://www.flora-parfums.com/fr/78-taif-al-emarat nawet z kw ok. 16 euro, to wyjdzie jeden ch..., a nie trzeba dygać o dodatkowe opłaty
@Cris80 mam porównanie do chinśkiego rynku i nigdy nie było czegoś takiego. Po za tym nie mam konta klienckiego fedex. Nie mam też z tym przewoźnikiem umowy. Nie ma prawa wymagać ode mnie opłat. O takie opłaty może wyjść tylko urząd celny. I dać list celny. Po za tym to rynek polski a nie niemiecki.
btw. Perfumki dość tłuste nie psikać po ubraniach bo będą plamy. Kadzidła to nie wiem jak używać
Zaloguj się aby komentować