Kocham to jakim Max jest predatorem jak łapie kierownicę
RBR wypuściło filmik jak Isack i Max próbują Nascara na symulatorze i konkurują z autentycznym kierowcą Nascar, Connorem Zilischem.
Max na okrążeniu Connora - chill, podpytuje o jakieś aspekty techniczne
Max na okrążeniu Isacka - podśmiechujki, popija robie energola, totalny chill
Max siada do symulatora i robi okrążenie próbne - podśmiechujki, chill
Max rozpoczyna okrążenie pomiarowe - wzrok drapieżnika, skupienie 100%
w efekcie robi najlepszy czas z całej trójki :D
#f1 #formula1