SUQ-MADIQ★Autorytetw Hydepark2023-07-28T18:50:01+02:009Kiedyś mówiłem jak #statki pękają, spawałem takie gruzy w portach islandii https://fb.watch/m3GMX94gZY/ #pracaspawaczamnieprzeistaczaUn poco de soldadura 🧑🏼🏭 y a seguir. | By Paraguay Fluvial & LogísticaUn poco de soldadura 🧑🏼🏭 y a seguir.Facebook96Udostępnij
mrmydlo2023-07-28T19:11:54+02:000@SUQ-MADIQ Nie znam się to się wypowiem, statki ogólnie pracują, wyginają się i nie jestem pewien czy tutaj problemem nie jest sposób mocowania samej barierki, a sam statek/prom ma się dobrze
Eliasz_Oderman2023-07-28T21:54:02+02:000@SUQ-MADIQ ale samo zaspawanie nie wytrzymało? W jaki sposób takie pęknięcie byś naprawił?
SUQ-MADIQ2023-07-28T23:20:20+02:001@Eliasz_Oderman trzeba naprawiać cyklicznie a przy większym remoncie wymienić zmęczone blachy
tellet2023-07-28T23:49:04+02:000@SUQ-MADIQ A to woda się tam nie wlewa, czy to takie pęknięcie się zaczyna od góry i póki nie zrobi się z tego "MV Arvin :D", to będzie pływać?