Kiedyś jak już dorosnę i będę bogaty to kupię sobie taki wózek. No i Gelendę oczywiście. RAM będzie na zakupy i jakieś codzienne wypady na d morze czy inne góry, a Gelenda do kościoła (niby nie chodzę, ale jak będę miał Gelendę od Brabusa albo AMG to zacznę - niech patrzo i zazdraszczajo).
