Kiedy wczoraj kupowałam sokoła millenium dla mojego starego, to kliknęło mi w głowie ze mogę swoje dorosłe siano wydać na co chcę. I tu pojawia się pytanie wieża astronomiczna czy wieża zegarowa na początek? Skoro stary ma starwarsy to ja sobie zacznę sklejać hogwart. Doradźcie eksperci! #lego
Komentarze (13)
@Skinnerbox bierz lepiej zegarową. Z końcem grudnia 2022 została wycofana. Obecnie masz jeszcze w miarę ceny, ale one zaraz będą w górę lecieć: https://www.lego.com/pl-pl/product/hogwarts-clock-tower-75948 (Wyprzedano)
Astronomiczna jest ciągle sprzedawana: https://www.lego.com/pl-pl/product/hogwarts-astronomy-tower-75969 więc będzie czas na jej kupno (jeśli będziesz chciała kupić obydwa zestawy)
zawsze fascynuje mnie czemu ludzie tak lubia ten zestaw z sokolem milenium kiedy imperialny niszczyciell jest 10 rarzy ciekawszy
@Sweet_acc_pr0sa bo to jeden z najbardziej ikonicznych pojazdów (przynajmniej z tych, które są znane szerszej publiczności) SW, oraz dlatego, że większość ludzi jednak woli stawać po stronie dobra i/lub słabszych.
A czy ciekawszy? No ja nie wiem. Wielkie, płaskie i pozbawione detali gówno (bo study na plate'ach jako detali nie liczymy). Jednak 75192 ma więcej detali/faktury i fajniej wygląda niż ten ISD 75252.
Takie moje zdanie.
Zaloguj się aby komentować
